-

Nové Volvo XC60

Seznamte se s novým Volvem XC60 2017, které představuje poslední vývojový stupeň švédského dynamického SUV. Jehož sílu evokující zevnějšek se úžasně doplňuje s půvabným interiérem. Pro který jsou moderní technologie samozřejmostí. A který budete řídit s radostí.

IMPOZANTNÍ POSTOJ

Nepřehlédnutelné impozantní a švédsky elegantní. Volvo XC60 je SUV s jedinečným skandinávským charakterem.

Silné a stylové

Ve Volvu XC60 se snoubí síla s nenuceným půvabem. Dlouhá kapota, svalnaté lemy blatníků a krátké převisy vytváří dojem silného vozu, kterému nechybí kultivovaný charakter.

Silnici vidí jinak

Naše výrazné LED světlomety ve tvaru “T” slouží také jako atraktivní charakteristický znak definující Volvo XC60. Nejlepší možný výhled Vám zajistí Automatické přepínání dálkových světel, které zároveň zabrání oslňování ostatních řidičů.

Závěrečné doladění

Vyberte si z naší nabídky pečlivě vyráběných kol, která ozdobí Vaše Volvo XC60 jako šperky a radikálně změní jeho vzhled, čímž mu dodají na unikátní osobitosti.

PŘIROZENÁ KRÁSA

Světlo, prostor a mistrovské řemeslné umění - užívejte si švédský luxus na každé cestě.

Vyrobeno s péčí

Volvo XC60 vyrobené z přírodních luxusních materiálů představuje ztělesnění moderního švédského luxusu. Pravé dřevo, původní kovové materiály a krásně zpracované detaily udělají z každé Vaší jízdy speciální událost.

Technologie s lidským přesahem

Interakce s Vaším Volvem XC60 se pro Vás stane druhou přirozeností. Náš středový dotykový displej s Vámi bude komunikovat intuitivně a přirozeně. Všechny navigační a zábavní funkce budete mít na dosah prstů nebo je případně můžete ovládat hlasem.

Stvořeno pro hudbu

S audio systémem Bowers & Wilkins si vychutnáte hudbu přesně tak, jak to zamýšlel její autor. Užijte si intenzivní poslechový zážitek s křišťálově čistou reprodukcí zvuku.

PRO VÁŠ SNADNÝ ŽIVOT

Smyslem našich technologií je pomáhat Vám a usnadnit Vám život, zatímco Vy o nich ani nebudete vědět.

Vše pod kontrolou

Naše vzduchové odpružení Vám zajistí perfektní rovnováhu mezi komfortem a ovladatelností. Bez ohledu na povrch vozovky Vás bude hýčkat hladkou jízdou a udržováním stálé výšky vozu Vám dodá pocit naprosté kontroly na situací.

Váš ochránce

Naše nejnovější bezpečnostní technologie Vám pomohou řídit Vaše Volvo XC60 optimálním způsobem, abyste pokud možno nehavarovali. Zároveň z Vás sejmou část stresu, který je spojen s jízdou vysokými rychlostmi, protože Vám jemnými zásahy do řízení pomohou zůstat s vozem v daném jízdním pruhu.

Váš cíl

S navigačním systémem Sensus vždy pojedete správnou cestou. Díky na výšku umístěnému displeji se zobrazí větší část Vaší cesty a Vy tím pádem nebudete muset rolovat mapou. Na dosah prstů budete mít také celou řadu informací o Vašem cíli a s ním související služby.

Komfortní otevírání

Dveře zavazadlového prostoru Vašeho Volva XC60 můžete otevřít i zavřít bez použití rukou, stačí jen mávnout nohou pod jeho zadním nárazníkem. Jestliže máte plné ruce, dostanete se do vozu, aniž byste museli cokoliv pokládat na zem.

Nekompromisní síla

Nové Volvo XC60 je k dispozici s naším plug-in hybridním agregátem T8 Twin Engine, který Vám zajistí nekompromisní kombinaci výkonu, efektivity a nízkých emisí. Jedná se o ztělesnění přístupu automobilky Volvo k navrhování inteligentních pohonných agregátů.

Bezproblémové vlastnictví vozu

S aplikací Volvo On Call (v ČR zatím není k dispozici) můžete ovládat své Volvo XC60 ze svého chytrého telefonu bez ohledu na to, kde se aktuálně nacházíte. Můžete zkontrolovat množství paliva v nádrži, zamknout či odemknout vůz nebo nechat předem vyhřát či ochladit kabinu. Jedná se o jednoduchý způsob, jak si udržovat neustálý přehled.

Pokračujte ve své cestě

Dovolte nám, abychom Vám pomohli vytvořit Vaše dokonalé Volvo XC60, nebo se nás ptejte a my Vaše dotazy rádi zodpovíme.

 

Více informací >>

 

 

 

Pobočka PEUGEOT PRAHA Pobočka TOYOTA LIBEREC Pobočka VOLVO LIBEREC Pobočka PEUGEOT LIBEREC

O společnosti Novinky Peugeot Novinky Toyota Testy a recenze Peugeot Poradna Kontakty
© 2018 FEDERAL CARS spol. s r.o. All rights reserved, created by NetSystems