O společnosti Federal Cars

Od roku 1990 jsme s Vámi!

Společnost byla založena Ing. Zdeňkem Vojtěchem, jehož jméno je známé především díky jeho velice úspěšné kariéře závodního jezdce. S takovou vervou, jakou věnoval závodění, se pustil i do podnikání. A nemohlo jít o nic jiného, než automobily. A tak Federal Cars působí na domácím automobilovém trhu od roku 1990. Profesionalita a veškeré naše služby jsou tedy prověřené léty i spokojenými zákazníky.
Profesionální personál se zaměřuje na prodej osobních a užitkových automobilů značek Peugeot, Volvo, Mazda a Honda. Krom nových vozů u nás najdete širokou nabídku příslušenství pro vozy všech zmíněných značek.

Proč?

Protože nabízíme komplexní servisní služby. A také! Vám půjčíme náhradní vůz, který můžete využít po dobu, než bude Váš automobil opraven.
A pokud zrovna nehledáte nové auto, tak dorazte na naši pobočku také! Určitě Vás zaujme možnost fleetového prodeje, prodeje předváděcích vozů, možnost nákupu na protiúčet, a náš exkluzivní finanční a operativní leasing!

Autorizovaný servis

Když servis vozu, tak jedině od profesionálů! Naši mechanici jsou zaměření na servis vozů Peugeot, Volvo, Toyota, Citroën, Honda a Mazda. 

Logo Federal Cars
Honda + Mazda

Honda a Mazda nově u FEDERAL CARS!

Ano! Od 22. září 2020 rozšiřujeme zastoupení značek o Mazdu a Hondu! Nové i ojeté vozy a servis obou značek Vám poskytne společnost FEDERAL CARS Hodkovická s.r.o., která je autorizovaným prodejním a servisním místem pro značky Mazda a Honda v Liberci. Najdete nás na adrese Hodkovická 449, Liberec 6; IČO: 28750781. 

Nově servisujeme Citroën!

Od června 2020 můžete do areálu FEDERAL CARS v Liberci dorazit s Vaším vozem Citroën. O servis se postarají technici, které najdete v autosalonu Peugeot.

Pro informace o akcích servisu a také pro rezervaci termínu Vaší návštěvy, navštivte web - Citroën servis Liberec užitečné informace naleznete také na našem profilu na sociální síti FACEBOOK - FEDERAL CARS - autorizovaný servis Citroën 

Stejně tak poskytuje servis Citroën i FEDERAL CARS Praha.

Pro informace o akcích servisu a také pro rezervaci termínu Vaší návštěvy, navštivte web - Citroën servis Praha a nebo profil na sociální síti FACEBOOK - FEDERAL CARS Praha 

Federal cars - modernizace

Chystáme něco nového!

V posledních dnech je v areálu Federal Cars rušno! Například se můžeme pochlubit nově vybaveným autosalonem Peugeot! Současně probíhá modernizace servisů Volvo i Peugeot - tady budou ty nejmodernější přístroje, které budou kontrolovat stav Vašich vozů! A i přesto jsme připraveni pomoci každému majiteli vozu. Ať už jde o Peuoget, Volvo, Toyotu, Citröen, Mazdu, Hondu či jinou značku!

Věděli jste například, že můžete přijet s jakoukoliv značkou vozu do naší lakovny nebo klempírny?

Doporučujeme, sledovat nás na Facebooku