O společnosti Federal Cars

Od roku 1990 jsme s Vámi!

Společnost byla založena Ing. Zdeňkem Vojtěchem, jehož jméno je známé především díky jeho velice úspěšné kariéře závodního jezdce. S takovou vervou, jakou věnoval závodění, se pustil i do podnikání. A nemohlo jít o nic jiného, než automobily. A tak Federal Cars působí na domácím automobilovém trhu od roku 1990. Profesionalita a veškeré naše služby jsou tedy prověřené léty i spokojenými zákazníky.
Profesionální personál se zaměřuje na prodej osobních a užitkových automobilů značek Peugeot, Volvo a Toyota. Krom nových vozů u nás najdete širokou nabídku příslušenství pro vozy všech zmíněných značek.

Proč?

Protože nabízíme komplexní servisní služby. A také! Vám půjčíme náhradní vůz, který můžete využít po dobu, než bude Váš automobil opraven.
A pokud zrovna nehledáte nové auto, tak dorazte na naši pobočku také! Určitě Vás zaujme možnost fleetového prodeje, prodeje předváděcích vozů, možnost nákupu na protiúčet, a náš exkluzivní finanční a operativní leasing!

Logo Federal Cars
Federal cars - modernizace

Chystáme něco nového!

V posledních dnech je v areálu Federal Cars rušno! Například Bhystáme nový vzhled autosalonu Peugeot! Současně probíhá modernizace servisů Volvo i Peugeot - tady budou ty nejmodernější přístroje, které budou kontrolovat stav Vašich vozů! A i přesto jsme připraveni pomoci každému majiteli vozu. Ať už jde o Peuoget, Volvo, Toyotu či jinou značku!

Věděli jste například, že můžete přijet s jakoukoliv značkou vozu do naší lakovny nebo klempírny?

Doporučujeme, sledovat nás na Facebooku